cheaper abroad.

Doppler-echo van baarmoeder en eierstokken prijs in Hanoi

inwendig

Doppler-echo van baarmoeder en eierstokken, inwendig kost €9.9 in Hanoi, Vietnam, bij Bệnh viện Đa khoa Hà Nội (25 december 2024). 3 aanbieders rekenen tussen €8.3 en €10. Nog geen thuisprijs vastgelegd.

3 aanbieders · mediaan €9.9 (300.000 ₫) · spreiding €8.3-€10 (252.300-318.000 ₫) · waargenomen 25 december 2024 tot 5 oktober 2026 · 3 bronnen · prijs van de aanbieder

Thuis · Nederland -
In Hanoi €9.9 goedkoopst: Bệnh viện Đa khoa Hà Nội
Kies het en het telt mee in je reistotaal.

Hetzelfde item op andere bestemmingen

Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.

Bestemming Waargenomen Aanbieders Scheelt
Da Nang Hospital 199 €8.3 252.300 ₫ 1 januari 2025 1 hier het goedkoopst
Hanoi Bệnh viện Đa khoa Hà Nội €9.9 300.000 ₫ 25 december 2024 3 16% duurder
Ho Chi Minhstad Medlatec €10 318.000 ₫ 6 oktober 2026 1 21% duurder

Waar je het krijgt in Hanoi

Waar je het krijgt In Hanoi
Bệnh viện Đa khoa Hà Nội 29 Hàn Thuyên, Hai Bà Trưng €9.9300.000 ₫25 december 2024prijs van de aanbieder· één bron
benhvienhanoi.vn · Doppler of uterus and ovaries by the vaginal route. The list says it applies from 25/12/2024 and was still live on 2026-10-05. The first figure is the insurance price, the second is the hospital's own service price (Giá dịch vụ), which is the one recorded
Bệnh viện Đa khoa MEDLATEC 42-44 phố Nghĩa Dũng, phường Hồng Hà €10318.000 ₫5 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
medlatec.vn · Doppler of uterus and ovaries by the vaginal route. Medlatec own searchable price list with the Hà Nội province selected; the page says the list is for reference and the real price can differ with the date and programmes. Page prints no date, so the date is the day it was read. The first figure is the service price, the second column is the insurance price
Bệnh viện Phụ sản Hà Nội 929 La Thành, phường Láng €8.3252.300 ₫12 augustus 2026prijs van de aanbieder· één bron· tarief openbaar ziekenhuis
benhvienphusanhanoi.vn · Fee schedule dated 12/08/2026. This line prints only two figures (fee and insurance, both 252.300) and no separate on-demand price, so it is the public tariff frame price

Meer vrouwengezondheid prijzen in Hanoi

Alle 38 vrouwengezondheid prijzen in Hanoi →

Ook goedkoper in Hanoi

Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.

Klopt een prijs hier niet? Zeg het.

Elke prijs op deze site hoort na te rekenen te zijn. Heb je er één nagekeken en klopt hij niet, dan is dat meer waard dan een compliment. We lezen elke melding en corrigeren of trekken de regel in als je gelijk hebt.

We bewaren wat je hier typt en verder niets: geen account, geen cookie, geen tracking. Laat het e-mailveld leeg en de melding is anoniem.