Doppler-echo van baarmoeder en eierstokken prijs in Hanoi
inwendig
Doppler-echo van baarmoeder en eierstokken, inwendig kost €9.9 in Hanoi, Vietnam, bij Bệnh viện Đa khoa Hà Nội (25 december 2024). 3 aanbieders rekenen tussen €8.3 en €10. Nog geen thuisprijs vastgelegd.
3 aanbieders · mediaan €9.9 (300.000 ₫) · spreiding €8.3-€10 (252.300-318.000 ₫) · waargenomen 25 december 2024 tot 5 oktober 2026 · 3 bronnen · prijs van de aanbieder
Kies het en het telt mee in je reistotaal.
Hetzelfde item op andere bestemmingen
Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.
| Bestemming | Waargenomen | Aanbieders | Scheelt |
|---|---|---|---|
| Da Nang Hospital 199 | €8.3 252.300 ₫ 1 januari 2025 | 1 | hier het goedkoopst |
| Hanoi Bệnh viện Đa khoa Hà Nội | €9.9 300.000 ₫ 25 december 2024 | 3 | 16% duurder |
| Ho Chi Minhstad Medlatec | €10 318.000 ₫ 6 oktober 2026 | 1 | 21% duurder |
Waar je het krijgt in Hanoi
| Waar je het krijgt | In Hanoi |
|---|---|
| Bệnh viện Đa khoa Hà Nội 29 Hàn Thuyên, Hai Bà Trưng | €9.9300.000 ₫25 december 2024prijs van de aanbieder· één bron |
| benhvienhanoi.vn · Doppler of uterus and ovaries by the vaginal route. The list says it applies from 25/12/2024 and was still live on 2026-10-05. The first figure is the insurance price, the second is the hospital's own service price (Giá dịch vụ), which is the one recorded | |
| Bệnh viện Đa khoa MEDLATEC 42-44 phố Nghĩa Dũng, phường Hồng Hà | €10318.000 ₫5 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| medlatec.vn · Doppler of uterus and ovaries by the vaginal route. Medlatec own searchable price list with the Hà Nội province selected; the page says the list is for reference and the real price can differ with the date and programmes. Page prints no date, so the date is the day it was read. The first figure is the service price, the second column is the insurance price | |
| Bệnh viện Phụ sản Hà Nội 929 La Thành, phường Láng | €8.3252.300 ₫12 augustus 2026prijs van de aanbieder· één bron· tarief openbaar ziekenhuis |
| benhvienphusanhanoi.vn · Fee schedule dated 12/08/2026. This line prints only two figures (fee and insurance, both 252.300) and no separate on-demand price, so it is the public tariff frame price | |
Meer vrouwengezondheid prijzen in Hanoi
- Baarmoederhalsbiopsie (sinh thiết cổ tử cung) €14 98% goedkoper
- Colposcopie (soi cổ tử cung) €9.8 99% goedkoper
- MRI-scan van het bekken (PELVIS) €70 84% goedkoper
- MRI-scan van de borst €70 82% goedkoper
- Vruchtbaarheidsconsult (khám hiếm muộn), vruchtbaarheidsspecialist €12 96% goedkoper
- Stereotactische borstbiopsie €191 62% goedkoper
Ook goedkoper in Hanoi
Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.
Tandartshoud tot €7711 overImplantaatgedragen prothese, per kaak, Vaste metalen beugel: volledig traject
Huid en dermatolooghoud tot €3149 overExcisie van een hoofdhuid- of halstumor boven 10 cm, Biopsie van lymfeklier, hals, zenuw en onderhuidse tumoren (sinh thiết hạch, cổ, thần kinh và các u dưới da)
Kleding, leer en schoenenhoud tot €2265 overTrouwjurk op maat, Smoking op maat
Bril en oogzorghoud tot €1421 overStaaroperatie: standaard monofocale lens, Bril, enkelvoudig: montuur, merkglazen met ontspiegeling