Echo prijs in Hanoi
Echo kost €4.9 in Hanoi, Vietnam, bij Trung tâm Bác sĩ gia đình Hà Nội (5 oktober 2026). 3 aanbieders rekenen tussen €4.9 en €9.9. In Nederland kost het €125-€151. Hanoi is 96% goedkoper, een verschil van €120-€146.
3 aanbieders · mediaan €8.2 (250.000 ₫) · spreiding €4.9-€9.9 (150.000-300.000 ₫) · waargenomen 5 oktober 2026 · 3 bronnen · prijs van de aanbieder
Thuis · Nederland €125-€151
Verschil €120-€146 96% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.
Hetzelfde item op andere bestemmingen
Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.
| Bestemming | Waargenomen | Aanbieders | Scheelt |
|---|---|---|---|
| Hanoi Trung tâm Bác sĩ gia đình Hà Nội | €4.9 150.000 ₫ 5 oktober 2026 | 3 | hier het goedkoopst |
| Ho Chi Minhstad Bệnh viện Nhân dân Gia Định | €6.5 196.000 ₫ 6 oktober 2026 | 3 | 24% duurder |
| Da Nang Hoan My Da Nang | €9.9 300.000 ₫ 27 augustus 2026 | 1 | 50% duurder |
| Boedapest GasztroKlinika | €77 28 000 Ft 16 september 2026 | 2 | 94% duurder |
Waar je het krijgt in Hanoi
| Waar je het krijgt | In Hanoi |
|---|---|
| Trung tâm Bác sĩ gia đình Hà Nội 75 Hồ Mễ Trì, Phường Đại Mỗ | €4.9150.000 ₫5 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| bacsigiadinhhanoi.vn · General abdominal ultrasound is the standard ultrasound on this list; the page also prices thyroid, breast and testicular ultrasound separately at 120,000 to 150,000. The page prints no date, observed on the day it was read | |
| Phòng khám Đa khoa 5 Sao Hà Nội 288 Hồ Tùng Mậu, Phường Phú Diễn | €9.9300.000 ₫5 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| phongkham5sao.vn · General abdominal ultrasound (2D) is the standard ultrasound on this list; thyroid, breast and other regions are priced separately. The page shows no date; the clinic's price change notice of 28/02/2026 (effective 01/03/2026) does not list ultrasound. The page prints no date, observed on the day it was read | |
| Bệnh viện Đa khoa Hà Nội 29 Hàn Thuyên, Hai Bà Trưng | €8.2250.000 ₫5 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron· tarief openbaar ziekenhuis |
| benhvienhanoi.vn · General abdominal ultrasound (liver, gallbladder, pancreas, spleen, kidney, bladder) is the standard ultrasound on this list. Walk-in service price column (the BHYT column is the insured tariff); list effective 25/12/2024 and still the live page on 2026-10-05 | |
Meer bloedonderzoek en gezondheidscheck prijzen in Hanoi
- Uitgebreide gezondheidscheck, mannen of vrouwen €6.6 99% goedkoper
- Algemene gezondheidscheck, mannen of vrouwen €4 99% goedkoper
- Transthoracale echo van hart en hartzakje (Siêu âm tim, màng tim qua thành ngực) €12
- Transthoracale echo of Doppler-echo van het hart €24 89% goedkoper
- Allergiepanel, specifiek IgE €42
- Inspannings-ECG (fietsproef), los €24
Alle 34 bloedonderzoek en gezondheidscheck prijzen in Hanoi →
Ook goedkoper in Hanoi
Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.
Tandartshoud tot €7711 overImplantaatgedragen prothese, per kaak, Vaste metalen beugel: volledig traject
Huid en dermatolooghoud tot €3149 overExcisie van een hoofdhuid- of halstumor boven 10 cm, Biopsie van lymfeklier, hals, zenuw en onderhuidse tumoren (sinh thiết hạch, cổ, thần kinh và các u dưới da)
Kleding, leer en schoenenhoud tot €2265 overTrouwjurk op maat, Smoking op maat
Bril en oogzorghoud tot €1421 overStaaroperatie: standaard monofocale lens, Bril, enkelvoudig: montuur, merkglazen met ontspiegeling