cheaper abroad.

Echo prijs in Hanoi

Echo kost €4.9 in Hanoi, Vietnam, bij Trung tâm Bác sĩ gia đình Hà Nội (5 oktober 2026). 3 aanbieders rekenen tussen €4.9 en €9.9. In Nederland kost het €125-€151. Hanoi is 96% goedkoper, een verschil van €120-€146.

3 aanbieders · mediaan €8.2 (250.000 ₫) · spreiding €4.9-€9.9 (150.000-300.000 ₫) · waargenomen 5 oktober 2026 · 3 bronnen · prijs van de aanbieder

Thuis · Nederland €125-€151
In Hanoi €4.9 goedkoopst: Trung tâm Bác sĩ gia đình Hà Nội
Verschil €120-€146 96% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.

Hetzelfde item op andere bestemmingen

Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.

Bestemming Waargenomen Aanbieders Scheelt
Hanoi Trung tâm Bác sĩ gia đình Hà Nội €4.9 150.000 ₫ 5 oktober 2026 3 hier het goedkoopst
Ho Chi Minhstad Bệnh viện Nhân dân Gia Định €6.5 196.000 ₫ 6 oktober 2026 3 24% duurder
Da Nang Hoan My Da Nang €9.9 300.000 ₫ 27 augustus 2026 1 50% duurder
Boedapest GasztroKlinika €77 28 000 Ft 16 september 2026 2 94% duurder

Waar je het krijgt in Hanoi

Waar je het krijgt In Hanoi
Trung tâm Bác sĩ gia đình Hà Nội 75 Hồ Mễ Trì, Phường Đại Mỗ €4.9150.000 ₫5 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
bacsigiadinhhanoi.vn · General abdominal ultrasound is the standard ultrasound on this list; the page also prices thyroid, breast and testicular ultrasound separately at 120,000 to 150,000. The page prints no date, observed on the day it was read
Phòng khám Đa khoa 5 Sao Hà Nội 288 Hồ Tùng Mậu, Phường Phú Diễn €9.9300.000 ₫5 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
phongkham5sao.vn · General abdominal ultrasound (2D) is the standard ultrasound on this list; thyroid, breast and other regions are priced separately. The page shows no date; the clinic's price change notice of 28/02/2026 (effective 01/03/2026) does not list ultrasound. The page prints no date, observed on the day it was read
Bệnh viện Đa khoa Hà Nội 29 Hàn Thuyên, Hai Bà Trưng €8.2250.000 ₫5 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron· tarief openbaar ziekenhuis
benhvienhanoi.vn · General abdominal ultrasound (liver, gallbladder, pancreas, spleen, kidney, bladder) is the standard ultrasound on this list. Walk-in service price column (the BHYT column is the insured tariff); list effective 25/12/2024 and still the live page on 2026-10-05

Meer bloedonderzoek en gezondheidscheck prijzen in Hanoi

Alle 34 bloedonderzoek en gezondheidscheck prijzen in Hanoi →

Ook goedkoper in Hanoi

Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.

Klopt een prijs hier niet? Zeg het.

Elke prijs op deze site hoort na te rekenen te zijn. Heb je er één nagekeken en klopt hij niet, dan is dat meer waard dan een compliment. We lezen elke melding en corrigeren of trekken de regel in als je gelijk hebt.

We bewaren wat je hier typt en verder niets: geen account, geen cookie, geen tracking. Laat het e-mailveld leeg en de melding is anoniem.