cheaper abroad.

3D-röntgenfoto van het gebit prijs in Hanoi

cone beam CT (CBCT) · per scan · Eén 3D-scan op zichzelf, niet als onderdeel van een implantaatplan.

3D-röntgenfoto van het gebit: cone beam CT (CBCT) kost €9.9 in Hanoi, Vietnam, bij Nha khoa MedDental (MEDLATEC) (26 augustus 2026). 3 aanbieders rekenen tussen €9.9 en €16. In Nederland kost het €255. Hanoi is 96% goedkoper, een verschil van €245.

3 aanbieders · mediaan €13 (400.000 ₫) · spreiding €9.9-€16 (300.000-500.000 ₫) · waargenomen 25 augustus 2026 tot 5 oktober 2026 · 3 bronnen · prijs van de aanbieder

Thuis · Nederland €255 particulier
In Hanoi €9.9 goedkoopst: Nha khoa MedDental (MEDLATEC)
Verschil €245 96% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.

Hetzelfde item op andere bestemmingen

Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.

Bestemming Waargenomen Aanbieders Scheelt
Hanoi Nha khoa MedDental (MEDLATEC) €9.9 300.000 ₫ 26 augustus 2026 3 hier het goedkoopst
Ho Chi Minhstad Peace Dentistry €9.9 300.000 ₫ 6 oktober 2026 4 -
Da Nang IDC Da Nang €16 500.000 ₫ 19 september 2026 1 40% duurder
Tirana Trust Clinic €80 8 oktober 2026 4 88% duurder

Waar je het krijgt in Hanoi

Waar je het krijgt In Hanoi
Nha khoa MedDental (MEDLATEC) 87 Bùi Thị Xuân, Hai Bà Trưng €9.9300.000 ₫26 augustus 2026prijs van de aanbieder· één bron
meddental.vn · Cone beam CT, listed per scan (1 lần). Page does not say whether a report is included
Nha Khoa Mễ Trì Số 123, ngõ 32 đường Đỗ Đức Dục, phường Mễ Trì €13400.000 ₫25 augustus 2026prijs van de aanbieder· één bron· exclusief btw
nhakhoametri.vn · Cone beam CT film ('CTCB'), listed under the implant items, per film. The page says the implant package includes the CBCT needed for planning. The clinic labels the list 'giá tham khảo' (reference price, final cost confirmed after the exam) and states prices exclude VAT; page 'Cập nhật lần cuối: 25 tháng 8, 2026'
Nha khoa Minh Châu 401 Vũ Tông Phan, phường Khương Đình €16500.000 ₫5 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
nhakhoaminhchau.com · Cone beam CT film, per scan. Page is headed 'Bảng giá dịch vụ làm răng mới nhất 2026' with no day

Meer tandarts prijzen in Hanoi

Alle 34 tandarts prijzen in Hanoi →

Ook goedkoper in Hanoi

Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.

Klopt een prijs hier niet? Zeg het.

Elke prijs op deze site hoort na te rekenen te zijn. Heb je er één nagekeken en klopt hij niet, dan is dat meer waard dan een compliment. We lezen elke melding en corrigeren of trekken de regel in als je gelijk hebt.

We bewaren wat je hier typt en verder niets: geen account, geen cookie, geen tracking. Laat het e-mailveld leeg en de melding is anoniem.