3D-röntgenfoto van het gebit prijs in Hanoi
cone beam CT (CBCT) · per scan · Eén 3D-scan op zichzelf, niet als onderdeel van een implantaatplan.
3D-röntgenfoto van het gebit: cone beam CT (CBCT) kost €9.9 in Hanoi, Vietnam, bij Nha khoa MedDental (MEDLATEC) (26 augustus 2026). 3 aanbieders rekenen tussen €9.9 en €16. In Nederland kost het €255. Hanoi is 96% goedkoper, een verschil van €245.
3 aanbieders · mediaan €13 (400.000 ₫) · spreiding €9.9-€16 (300.000-500.000 ₫) · waargenomen 25 augustus 2026 tot 5 oktober 2026 · 3 bronnen · prijs van de aanbieder
Thuis · Nederland €255 particulier
Verschil €245 96% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.
Hetzelfde item op andere bestemmingen
Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.
| Bestemming | Waargenomen | Aanbieders | Scheelt |
|---|---|---|---|
| Hanoi Nha khoa MedDental (MEDLATEC) | €9.9 300.000 ₫ 26 augustus 2026 | 3 | hier het goedkoopst |
| Ho Chi Minhstad Peace Dentistry | €9.9 300.000 ₫ 6 oktober 2026 | 4 | - |
| Da Nang IDC Da Nang | €16 500.000 ₫ 19 september 2026 | 1 | 40% duurder |
| Tirana Trust Clinic | €80 8 oktober 2026 | 4 | 88% duurder |
Waar je het krijgt in Hanoi
| Waar je het krijgt | In Hanoi |
|---|---|
| Nha khoa MedDental (MEDLATEC) 87 Bùi Thị Xuân, Hai Bà Trưng | €9.9300.000 ₫26 augustus 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| meddental.vn · Cone beam CT, listed per scan (1 lần). Page does not say whether a report is included | |
| Nha Khoa Mễ Trì Số 123, ngõ 32 đường Đỗ Đức Dục, phường Mễ Trì | €13400.000 ₫25 augustus 2026prijs van de aanbieder· één bron· exclusief btw |
| nhakhoametri.vn · Cone beam CT film ('CTCB'), listed under the implant items, per film. The page says the implant package includes the CBCT needed for planning. The clinic labels the list 'giá tham khảo' (reference price, final cost confirmed after the exam) and states prices exclude VAT; page 'Cập nhật lần cuối: 25 tháng 8, 2026' | |
| Nha khoa Minh Châu 401 Vũ Tông Phan, phường Khương Đình | €16500.000 ₫5 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| nhakhoaminhchau.com · Cone beam CT film, per scan. Page is headed 'Bảng giá dịch vụ làm răng mới nhất 2026' with no day | |
Meer tandarts prijzen in Hanoi
- Implantaatgedragen prothese, per kaak €3289 65% goedkoper
- Vaste metalen beugel: volledig traject €822 72% goedkoper
- Implantaatpakket (implantaat, opbouw en kroon) €424 86% goedkoper
- Implantaat met kroon, Koreaans merk €395 84% goedkoper
- Implantaat met kroon, Straumann €1151 54% goedkoper
- Zirkonia kroon €132 81% goedkoper
Ook goedkoper in Hanoi
Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.
Huid en dermatolooghoud tot €3149 overExcisie van een hoofdhuid- of halstumor boven 10 cm, Biopsie van lymfeklier, hals, zenuw en onderhuidse tumoren (sinh thiết hạch, cổ, thần kinh và các u dưới da)
Kleding, leer en schoenenhoud tot €2265 overTrouwjurk op maat, Smoking op maat
Bril en oogzorghoud tot €1421 overStaaroperatie: standaard monofocale lens, Bril, enkelvoudig: montuur, merkglazen met ontspiegeling
Scans en endoscopiehoud tot €1194 overDarmonderzoek, zonder biopsie (nội soi đại trực tràng toàn bộ ống mềm), Darmonderzoek met biopsie