Voetmassage of voetreflexologie prijs in Ho Chi Minhstad
60 min
Voetmassage of voetreflexologie, 60 min kost €16 in Ho Chi Minhstad, Vietnam, bij Moc Kim Spa (6 oktober 2026). 7 aanbieders rekenen tussen €9.9 en €23. In Nederland kost het €60. Ho Chi Minhstad is 73% goedkoper, een verschil van €44.
7 aanbieders · mediaan €15 (450.000 ₫) · spreiding €9.9-€23 (300.000-690.000 ₫) · waargenomen 6 oktober 2026 · 7 bronnen · prijs van de aanbieder
Kies het en het telt mee in je reistotaal.
Hetzelfde item op andere bestemmingen
Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.
| Bestemming | Waargenomen | Aanbieders | Scheelt |
|---|---|---|---|
| Bangkok Beauty Body Bangkok | €10 ฿400 16 september 2026 | 3 | hier het goedkoopst |
| Hanoi Orient Spa Hanoi | €12 360.000 ₫ 5 oktober 2026 | 3 | 12% duurder |
| Da Nang Bee Honey Spa | €13 $15 17 september 2026 | 4 | 19% duurder |
| Ho Chi Minhstad Moc Kim Spa | €16 499.000 ₫ 6 oktober 2026 | 7 | 36% duurder |
| Boedapest Masszázsmester Centrum | €47 16 900 Ft 5 september 2026 | 1 | 78% duurder |
Waar je het krijgt in Ho Chi Minhstad
| Waar je het krijgt | In Ho Chi Minhstad |
|---|---|
| Moc Kim Spa 143 Le Thi Hong Gam, Ben Thanh Ward, District 1 | €16499.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| duongsinhspa.vn · Deep Foot Massage, 60 minutes, per session, listed under Foot Massage & Reflexology (herbal foot soak, deep foot massage, heel scrub). The 40 minute Foot Massage at 330,000 is a separate line | |
| Spa Bar 28 Thảo Điền, Phường Thảo Điền, Thủ Đức (formerly District 2) | €17510.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| spabar.vn · Massage chân (deep foot massage working the acupressure points of sole, ankle and calf), 60 minute price; the 45 minute price is 410.000 | |
| Ngõ Spa 44 Cửu Long, Phường Tân Sơn Hòa, Tân Bình | €9.9300.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief |
| ngospa.vn · Trị liệu thư giãn đôi chân (plain foot therapy, not the hot stone foot line), 60 minute price; the 90 minute price on the card is 400.000. The page calls its card prices 'mức giá tham khảo' (reference price) | |
| Phaya Thai Spa 10B Sương Nguyệt Ánh, Phường Bến Thành, Quận 1 | €12379.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief |
| phayathaispa.vn · FOOT 60', 60 minutes: herbal foot soak, relaxing foot massage, head and neck relaxation, herbal tea and cake. The menu header says the price excludes VAT (Giá chưa bao gồm VAT), so the bill is higher; excluding VAT; the page prints this without sales tax, unlike the home prices it is compared against | |
| Sen Spa 10B1 Lê Thánh Tôn, Phường Bến Thành, Quận 1 | €13396.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief· exclusief btw |
| senspa.com.vn · Trị liệu ấn huyệt chân (acupressure foot therapy), 60 minutes, per session, clothes stay on; the salt stone version is 495.000 and is a separate line. The page footer says all prices exclude 10% VAT and 5% service charge (the ++ sign), so the bill is higher; excluding VAT; the page prints this without sales tax, unlike the home prices it is compared against | |
| Temple Leaf Spa 74/1 Hai Ba Trung, Sai Gon Ward (Ben Nghe), District 1 | €15450.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief |
| templeleafspa.com · Pagoda Foot Massage, 60 minutes, per session: foot first, then back, shoulders, head, neck, hands, legs and thighs with hot stone and aroma oil, tea and massage armchair. Prices include tips and service charge. Not the THANN foot massage (600,000) | |
| Massage Cổ Phong 408 Nguyễn Thị Minh Khai, Phường 5, Quận 3 | €23690.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief |
| massagecophong.com · Massage chân (foot massage), 60 minutes, per session, 'Giá niêm yết'. The seller's foot massage page says the 690.000 covers herbal foot soak, warm compress, soup, juice and no extra charges, so it is a full ritual and not a bare foot rub | |
Meer massage en spa prijzen in Ho Chi Minhstad
- Signature massage, 90 min €24 79% goedkoper
- Massage, spreiding naar duur €13-€22 74% goedkoper
- Hot stone massage: 60 minuten €17 77% goedkoper
- Deep tissue massage: 60 minuten €23 70% goedkoper
- Volledige lichaamsmassage, 60 min €14 78% goedkoper
- Thaise massage €25 66% goedkoper
Ook goedkoper in Ho Chi Minhstad
Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.
Tandartshoud tot €7053 overImplantaatgedragen prothese, per kaak, Vaste metalen beugel: volledig traject
Kapper, nagels en beautyhoud tot €5520 overTatoeage, hele sleeve, Tatoeage, halve sleeve
Kleding, leer en schoenenhoud tot €1678 overColbert (blazer), Maatpak: linnen
Bril en oogzorghoud tot €1634 overFakische IOL-operatie, Nastaarbehandeling met YAG-laser: één oog