cheaper abroad.

Voetmassage of voetreflexologie prijs in Ho Chi Minhstad

60 min

Voetmassage of voetreflexologie, 60 min kost €16 in Ho Chi Minhstad, Vietnam, bij Moc Kim Spa (6 oktober 2026). 7 aanbieders rekenen tussen €9.9 en €23. In Nederland kost het €60. Ho Chi Minhstad is 73% goedkoper, een verschil van €44.

7 aanbieders · mediaan €15 (450.000 ₫) · spreiding €9.9-€23 (300.000-690.000 ₫) · waargenomen 6 oktober 2026 · 7 bronnen · prijs van de aanbieder

Thuis · Nederland €60
In Ho Chi Minhstad €16 goedkoopst: Moc Kim Spa
Verschil €44 73% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.

Hetzelfde item op andere bestemmingen

Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.

Bestemming Waargenomen Aanbieders Scheelt
Bangkok Beauty Body Bangkok €10 ฿400 16 september 2026 3 hier het goedkoopst
Hanoi Orient Spa Hanoi €12 360.000 ₫ 5 oktober 2026 3 12% duurder
Da Nang Bee Honey Spa €13 $15 17 september 2026 4 19% duurder
Ho Chi Minhstad Moc Kim Spa €16 499.000 ₫ 6 oktober 2026 7 36% duurder
Boedapest Masszázsmester Centrum €47 16 900 Ft 5 september 2026 1 78% duurder

Waar je het krijgt in Ho Chi Minhstad

Waar je het krijgt In Ho Chi Minhstad
Moc Kim Spa 143 Le Thi Hong Gam, Ben Thanh Ward, District 1 €16499.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
duongsinhspa.vn · Deep Foot Massage, 60 minutes, per session, listed under Foot Massage & Reflexology (herbal foot soak, deep foot massage, heel scrub). The 40 minute Foot Massage at 330,000 is a separate line
Spa Bar 28 Thảo Điền, Phường Thảo Điền, Thủ Đức (formerly District 2) €17510.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
spabar.vn · Massage chân (deep foot massage working the acupressure points of sole, ankle and calf), 60 minute price; the 45 minute price is 410.000
Ngõ Spa 44 Cửu Long, Phường Tân Sơn Hòa, Tân Bình €9.9300.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief
ngospa.vn · Trị liệu thư giãn đôi chân (plain foot therapy, not the hot stone foot line), 60 minute price; the 90 minute price on the card is 400.000. The page calls its card prices 'mức giá tham khảo' (reference price)
Phaya Thai Spa 10B Sương Nguyệt Ánh, Phường Bến Thành, Quận 1 €12379.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief
phayathaispa.vn · FOOT 60', 60 minutes: herbal foot soak, relaxing foot massage, head and neck relaxation, herbal tea and cake. The menu header says the price excludes VAT (Giá chưa bao gồm VAT), so the bill is higher; excluding VAT; the page prints this without sales tax, unlike the home prices it is compared against
Sen Spa 10B1 Lê Thánh Tôn, Phường Bến Thành, Quận 1 €13396.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief· exclusief btw
senspa.com.vn · Trị liệu ấn huyệt chân (acupressure foot therapy), 60 minutes, per session, clothes stay on; the salt stone version is 495.000 and is a separate line. The page footer says all prices exclude 10% VAT and 5% service charge (the ++ sign), so the bill is higher; excluding VAT; the page prints this without sales tax, unlike the home prices it is compared against
Temple Leaf Spa 74/1 Hai Ba Trung, Sai Gon Ward (Ben Nghe), District 1 €15450.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief
templeleafspa.com · Pagoda Foot Massage, 60 minutes, per session: foot first, then back, shoulders, head, neck, hands, legs and thighs with hot stone and aroma oil, tea and massage armchair. Prices include tips and service charge. Not the THANN foot massage (600,000)
Massage Cổ Phong 408 Nguyễn Thị Minh Khai, Phường 5, Quận 3 €23690.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief
massagecophong.com · Massage chân (foot massage), 60 minutes, per session, 'Giá niêm yết'. The seller's foot massage page says the 690.000 covers herbal foot soak, warm compress, soup, juice and no extra charges, so it is a full ritual and not a bare foot rub

Meer massage en spa prijzen in Ho Chi Minhstad

Alle 10 massage en spa prijzen in Ho Chi Minhstad →

Ook goedkoper in Ho Chi Minhstad

Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.

Klopt een prijs hier niet? Zeg het.

Elke prijs op deze site hoort na te rekenen te zijn. Heb je er één nagekeken en klopt hij niet, dan is dat meer waard dan een compliment. We lezen elke melding en corrigeren of trekken de regel in als je gelijk hebt.

We bewaren wat je hier typt en verder niets: geen account, geen cookie, geen tracking. Laat het e-mailveld leeg en de melding is anoniem.