cheaper abroad.

Signature massage prijs in Ho Chi Minhstad

90 min

Signature massage, 90 min kost €24 in Ho Chi Minhstad, Vietnam, bij Temple Leaf Spa (6 oktober 2026). 5 aanbieders rekenen tussen €18 en €29. In Nederland kost het €85-€148. Ho Chi Minhstad is 79% goedkoper, een verschil van €61-€123.

5 aanbieders · mediaan €21 (650.000 ₫) · spreiding €18-€29 (540.000-890.000 ₫) · waargenomen 6 oktober 2026 · 5 bronnen · prijs van de aanbieder

Thuis · Nederland €85-€148 particulier
In Ho Chi Minhstad €24 goedkoopst: Temple Leaf Spa
Verschil €61-€123 79% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.

Hetzelfde item op andere bestemmingen

Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.

Bestemming Waargenomen Aanbieders Scheelt
Hanoi Orient Spa Hanoi €22 660.000 ₫ 5 oktober 2026 1 hier het goedkoopst
Ho Chi Minhstad Temple Leaf Spa €24 730.000 ₫ 6 oktober 2026 5 10% duurder
Da Nang Herbal Spa €25 750.000 ₫ 2026 2 12% duurder
Boedapest Gyógymasszázs Centrum €52 18 800 Ft 5 september 2026 3 58% duurder
Tirana Chinese Massage - Tai Chi €76 7.000 lekë 8 oktober 2026 1 72% duurder

Waar je het krijgt in Ho Chi Minhstad

Waar je het krijgt In Ho Chi Minhstad
Temple Leaf Spa 74/1 Hai Ba Trung, Sai Gon Ward (Ben Nghe), District 1 €24730.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
templeleafspa.com · THANN Body Massage, 90 minutes, from the block the page headlines 'THANN Sanctuary Signature Massage' (all with THANN organic aroma oil and hot stone); the 60 minute price on the same line is 630,000. Prices include tips and service charge
EMO SPA 14f Đặng Văn Ngữ, Phường 10, Phú Nhuận €18540.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief
emospa.vn · No treatment is called signature; this is the 90 minute Body Oil Aroma & Swedish whole body massage, used as the 90 minute full body massage. Phú Nhuận branch price 540.000 (Quận 3 branch 580.000)
Phaya Thai Spa 10B Sương Nguyệt Ánh, Phường Bến Thành, Quận 1 €20599.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief
phayathaispa.vn · No treatment is called signature; this is the seller's 'Body 90'' full body massage (acupressure on the meridians with essential oil and hot stones, 90 minutes), used as the 90 minute full body massage. Menu header: Giá chưa bao gồm VAT, so the price is excluding VAT; the page prints this without sales tax, unlike the home prices it is compared against
Ngõ Spa 44 Cửu Long, Phường Tân Sơn Hòa, Tân Bình €21650.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief
ngospa.vn · 'Ngõ s Signature - Liệu pháp độc quyền Nhà Ngõ', the spa's own signature massage (smoothing strokes plus acupressure), 90 minute price; the 60 minute price on the card is 550.000. The page calls its card prices 'mức giá tham khảo' (reference price)
Massage Cổ Phong 408 Nguyễn Thị Minh Khai, Phường 5, Quận 3 €29890.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief
massagecophong.com · No treatment is called signature; this is the seller's 90 minute whole body massage (the 90 minute step of Massage toàn thân, 60 minutes is 690.000), used as the 90 minute full body massage. Includes tips, steam room and dessert

Meer massage en spa prijzen in Ho Chi Minhstad

Alle 10 massage en spa prijzen in Ho Chi Minhstad →

Ook goedkoper in Ho Chi Minhstad

Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.

Klopt een prijs hier niet? Zeg het.

Elke prijs op deze site hoort na te rekenen te zijn. Heb je er één nagekeken en klopt hij niet, dan is dat meer waard dan een compliment. We lezen elke melding en corrigeren of trekken de regel in als je gelijk hebt.

We bewaren wat je hier typt en verder niets: geen account, geen cookie, geen tracking. Laat het e-mailveld leeg en de melding is anoniem.