Signature massage prijs in Ho Chi Minhstad
90 min
Signature massage, 90 min kost €24 in Ho Chi Minhstad, Vietnam, bij Temple Leaf Spa (6 oktober 2026). 5 aanbieders rekenen tussen €18 en €29. In Nederland kost het €85-€148. Ho Chi Minhstad is 79% goedkoper, een verschil van €61-€123.
5 aanbieders · mediaan €21 (650.000 ₫) · spreiding €18-€29 (540.000-890.000 ₫) · waargenomen 6 oktober 2026 · 5 bronnen · prijs van de aanbieder
Thuis · Nederland €85-€148 particulier
Verschil €61-€123 79% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.
Hetzelfde item op andere bestemmingen
Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.
| Bestemming | Waargenomen | Aanbieders | Scheelt |
|---|---|---|---|
| Hanoi Orient Spa Hanoi | €22 660.000 ₫ 5 oktober 2026 | 1 | hier het goedkoopst |
| Ho Chi Minhstad Temple Leaf Spa | €24 730.000 ₫ 6 oktober 2026 | 5 | 10% duurder |
| Da Nang Herbal Spa | €25 750.000 ₫ 2026 | 2 | 12% duurder |
| Boedapest Gyógymasszázs Centrum | €52 18 800 Ft 5 september 2026 | 3 | 58% duurder |
| Tirana Chinese Massage - Tai Chi | €76 7.000 lekë 8 oktober 2026 | 1 | 72% duurder |
Waar je het krijgt in Ho Chi Minhstad
| Waar je het krijgt | In Ho Chi Minhstad |
|---|---|
| Temple Leaf Spa 74/1 Hai Ba Trung, Sai Gon Ward (Ben Nghe), District 1 | €24730.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| templeleafspa.com · THANN Body Massage, 90 minutes, from the block the page headlines 'THANN Sanctuary Signature Massage' (all with THANN organic aroma oil and hot stone); the 60 minute price on the same line is 630,000. Prices include tips and service charge | |
| EMO SPA 14f Đặng Văn Ngữ, Phường 10, Phú Nhuận | €18540.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief |
| emospa.vn · No treatment is called signature; this is the 90 minute Body Oil Aroma & Swedish whole body massage, used as the 90 minute full body massage. Phú Nhuận branch price 540.000 (Quận 3 branch 580.000) | |
| Phaya Thai Spa 10B Sương Nguyệt Ánh, Phường Bến Thành, Quận 1 | €20599.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief |
| phayathaispa.vn · No treatment is called signature; this is the seller's 'Body 90'' full body massage (acupressure on the meridians with essential oil and hot stones, 90 minutes), used as the 90 minute full body massage. Menu header: Giá chưa bao gồm VAT, so the price is excluding VAT; the page prints this without sales tax, unlike the home prices it is compared against | |
| Ngõ Spa 44 Cửu Long, Phường Tân Sơn Hòa, Tân Bình | €21650.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief |
| ngospa.vn · 'Ngõ s Signature - Liệu pháp độc quyền Nhà Ngõ', the spa's own signature massage (smoothing strokes plus acupressure), 90 minute price; the 60 minute price on the card is 550.000. The page calls its card prices 'mức giá tham khảo' (reference price) | |
| Massage Cổ Phong 408 Nguyễn Thị Minh Khai, Phường 5, Quận 3 | €29890.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief |
| massagecophong.com · No treatment is called signature; this is the seller's 90 minute whole body massage (the 90 minute step of Massage toàn thân, 60 minutes is 690.000), used as the 90 minute full body massage. Includes tips, steam room and dessert | |
Meer massage en spa prijzen in Ho Chi Minhstad
- Massage, spreiding naar duur €13-€22 74% goedkoper
- Hot stone massage: 60 minuten €17 77% goedkoper
- Deep tissue massage: 60 minuten €23 70% goedkoper
- Volledige lichaamsmassage, 60 min €14 78% goedkoper
- Thaise massage €25 66% goedkoper
- Zwangerschapsmassage: 60 minuten €27 64% goedkoper
Ook goedkoper in Ho Chi Minhstad
Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.
Tandartshoud tot €7053 overImplantaatgedragen prothese, per kaak, Vaste metalen beugel: volledig traject
Kapper, nagels en beautyhoud tot €5520 overTatoeage, hele sleeve, Tatoeage, halve sleeve
Kleding, leer en schoenenhoud tot €1678 overColbert (blazer), Maatpak: linnen
Bril en oogzorghoud tot €1634 overFakische IOL-operatie, Nastaarbehandeling met YAG-laser: één oog