cheaper abroad.

Gebitsreiniging prijs in Ho Chi Minhstad

tandsteen verwijderen

Gebitsreiniging: tandsteen verwijderen kost €8.2 in Ho Chi Minhstad, Vietnam, bij Peace Dentistry (6 oktober 2026). 12 aanbieders rekenen tussen €3.3 en €16. In Nederland kost het €17. Ho Chi Minhstad is 51% goedkoper, een verschil van €9.

12 aanbieders · mediaan €13 (400.000 ₫) · spreiding €3.3-€16 (100.000-500.000 ₫) · waargenomen 29 juni 2025 tot 6 oktober 2026 · 12 bronnen · prijs van de aanbieder, elders gemeld

Thuis · Nederland €17
In Ho Chi Minhstad €8.2 goedkoopst: Peace Dentistry
Verschil €9 51% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.

Hetzelfde item op andere bestemmingen

Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.

Bestemming Waargenomen Aanbieders Scheelt
Hanoi Nha khoa Minh Châu €3.3 100.000 ₫ 5 oktober 2026 10 hier het goedkoopst
Da Nang Magic Dentist Da Nang €4.9 150.000 ₫ 17 september 2026 10 33% duurder
Hoi An TGM Dental €5.6 $6.50 17 september 2026 1 41% duurder
Ho Chi Minhstad Peace Dentistry €8.2 250.000 ₫ 6 oktober 2026 12 60% duurder
Tirana Dentale Albania €30 8 oktober 2026 6 89% duurder
Bangkok Smile Signature Dental Clinic €31-€47 ฿1,200-1,800 16 september 2026 5 90% duurder
Boedapest Implantcenter €55 19 800 Ft 16 september 2026 16 94% duurder

Waar je het krijgt in Ho Chi Minhstad

Waar je het krijgt In Ho Chi Minhstad
Peace Dentistry 563-565 Trần Hưng Đạo, Phường Cầu Ông Lãnh, Quận 1 €8.2250.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
nhakhoapeace.vn · Scaling and polishing of both jaws, grade 1 (lightest tartar), the base grade; grade 2 is 350.000 and grade 3 is 550.000. A separate line Cạo vôi răng định kỳ is 150.000
Nha Khoa Trồng Răng Sài Gòn 470-472 Lê Hồng Phong, Phường Vườn Lài, Quận 10 €9.9300.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
nhakhoatrongrang.com · Scaling per case (đ/ca), grade 1; grade 2 is 500.000 and grade 3 1.000.000. Polishing not mentioned
Nha Khoa Ocare 346 Võ Văn Tần, Phường Bàn Cờ, Quận 3 €13400.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
nhakhoaocare.com · Scaling and polishing, both jaws, grade I (lightest); grades II and III are 500.000 and 600.000
Nha khoa Thùy Anh Hanoi 181 Yên Lãng, Đống Đa
Eerdere waarnemingen (1)
  • €6.6 · 5 oktober 2026 · Scaling and polishing, one price, unit not stated. Hanoi price page, column Giá niêm yết (page metadata modified 2026-09-18, no date printed)
€13400.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
nhakhoathuyanh.com · Scaling and polishing, one line, unit not printed. From the clinic's own list headed BẢNG GIÁ NHA KHOA TỔNG QUÁT, TP HỒ CHÍ MINH; the head office address on the site is in Thái Nguyên, the Ho Chi Minh City branch is named on its news page
Nha Khoa Đông Nam 411 Nguyễn Kiệm, Phường Đức Nhuận €13400.000 ₫1 april 2026prijs van de aanbieder· één bron
nhakhoadongnam.com · Scaling and polishing, both jaws (2 hàm), one line, no grades. The page says the list applies from 01/04/2026 and prints an empty Ưu đãi (offer) column next to the price
Nha Khoa Apec 359C-359D Đỗ Xuân Hợp, Phường Phước Long B, Thủ Đức €13400.000 ₫1 januari 2026prijs van de aanbieder· één bron
nhakhoaapec.vn · Scaling plus polishing per case, grade 1; grade 2 is 500.000. From the clinic's PDF Bảng giá dịch vụ niêm yết, applicable from 01/01/2026
Platinum Dental 127 Nguyễn Cư Trinh, Phường Cầu Ông Lãnh, Quận 1 €16500.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
platinumdentalvietnam.com · Scaling above the gum plus polishing, grade 1, both jaws, from the table Vệ sinh răng; a separate table prices scaling at 400.000 to 1.000.000 per grade
Nha Khoa Kim Da Nang Nha Khoa Kim €16500.000 ₫3 augustus 2026elders gemeld· één bron
kimdental.vn · Scaling for both jaws (2 hàm), one line. Price table updated 03/08/2026, footnote: the table applies in TPHCM
Nha khoa Minh Châu Hanoi 401 Vũ Tông Phan, phường Khương Đình
Eerdere waarnemingen (1)
  • €3.3 · 5 oktober 2026 · Scaling grade 1 (lightest tartar), the base price. Grade 2 is 200.000 and grade 3 is 300.000 on the same list. Unit not printed beyond the grade
€3.3100.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief
nhakhoaminhchau.com · Scaling grade 1 (lightest tartar), the base price; grade 2 is 200.000 and grade 3 300.000. Unit not printed beyond the grade. One chain wide list; its footer names the Thủ Đức branch in Ho Chi Minh City
Nha khoa Việt Smile Hanoi 229 Giáp Nhất, phường Thanh Xuân
Eerdere waarnemingen (1)
  • €6.6-€16 · 29 juni 2025 · Range printed for scaling and polishing both jaws. Page dated 01/04/2024, updated 29/06/2025; read live on 2026-10-05. The page says the list excludes the best offer of the month (Giá trên chưa bao gồm ưu đãi tốt nhất của tháng), so a monthly promotion runs beside this standing list price
€6.6-€16200.000-500.000 ₫29 juni 2025prijs van de aanbieder· indicatief
nhakhoavietsmile.com · Range printed for scaling and polishing both jaws. Page dated 01/04/2024, updated 29/06/2025; read live on 2026-10-06. The page says the list excludes the best offer of the month (Giá trên chưa bao gồm ưu đãi tốt nhất của tháng), so a monthly promotion runs beside this standing list price. One chain wide list; the page names the Hồ Chí Minh branch in Quận 10 in its footer
Nha Khoa Sài Gòn 172 Nguyễn Tri Phương, Phường An Đông €8.2-€12250.000-350.000 ₫21 september 2026prijs van de aanbieder· indicatief
saigonnhakhoa.com · Scaling plus polishing, both jaws, a range printed on the line. The clinic's own page, posted 09/09/2026 and updated 21/09/2026, headed Giá tham khảo (reference price)
Nha Khoa Triệu Thành Tâm 196 Nguyễn Thị Kiểu, Phường Tân Thới Hiệp, Quận 12 €9.9-€16300.000-500.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief
nhakhoatrieuthanhtam.com · Scaling and polishing per session (1 Lần), a range printed on the line. The page heading says giá niêm yết (list price), no date printed

Meer tandarts prijzen in Ho Chi Minhstad

Alle 35 tandarts prijzen in Ho Chi Minhstad →

Ook goedkoper in Ho Chi Minhstad

Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.

Klopt een prijs hier niet? Zeg het.

Elke prijs op deze site hoort na te rekenen te zijn. Heb je er één nagekeken en klopt hij niet, dan is dat meer waard dan een compliment. We lezen elke melding en corrigeren of trekken de regel in als je gelijk hebt.

We bewaren wat je hier typt en verder niets: geen account, geen cookie, geen tracking. Laat het e-mailveld leeg en de melding is anoniem.