Gebitsreiniging prijs in Ho Chi Minhstad
tandsteen verwijderen
Gebitsreiniging: tandsteen verwijderen kost €8.2 in Ho Chi Minhstad, Vietnam, bij Peace Dentistry (6 oktober 2026). 12 aanbieders rekenen tussen €3.3 en €16. In Nederland kost het €17. Ho Chi Minhstad is 51% goedkoper, een verschil van €9.
12 aanbieders · mediaan €13 (400.000 ₫) · spreiding €3.3-€16 (100.000-500.000 ₫) · waargenomen 29 juni 2025 tot 6 oktober 2026 · 12 bronnen · prijs van de aanbieder, elders gemeld
Kies het en het telt mee in je reistotaal.
Hetzelfde item op andere bestemmingen
Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.
| Bestemming | Waargenomen | Aanbieders | Scheelt |
|---|---|---|---|
| Hanoi Nha khoa Minh Châu | €3.3 100.000 ₫ 5 oktober 2026 | 10 | hier het goedkoopst |
| Da Nang Magic Dentist Da Nang | €4.9 150.000 ₫ 17 september 2026 | 10 | 33% duurder |
| Hoi An TGM Dental | €5.6 $6.50 17 september 2026 | 1 | 41% duurder |
| Ho Chi Minhstad Peace Dentistry | €8.2 250.000 ₫ 6 oktober 2026 | 12 | 60% duurder |
| Tirana Dentale Albania | €30 8 oktober 2026 | 6 | 89% duurder |
| Bangkok Smile Signature Dental Clinic | €31-€47 ฿1,200-1,800 16 september 2026 | 5 | 90% duurder |
| Boedapest Implantcenter | €55 19 800 Ft 16 september 2026 | 16 | 94% duurder |
Waar je het krijgt in Ho Chi Minhstad
| Waar je het krijgt | In Ho Chi Minhstad |
|---|---|
| Peace Dentistry 563-565 Trần Hưng Đạo, Phường Cầu Ông Lãnh, Quận 1 | €8.2250.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| nhakhoapeace.vn · Scaling and polishing of both jaws, grade 1 (lightest tartar), the base grade; grade 2 is 350.000 and grade 3 is 550.000. A separate line Cạo vôi răng định kỳ is 150.000 | |
| Nha Khoa Trồng Răng Sài Gòn 470-472 Lê Hồng Phong, Phường Vườn Lài, Quận 10 | €9.9300.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| nhakhoatrongrang.com · Scaling per case (đ/ca), grade 1; grade 2 is 500.000 and grade 3 1.000.000. Polishing not mentioned | |
| Nha Khoa Ocare 346 Võ Văn Tần, Phường Bàn Cờ, Quận 3 | €13400.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| nhakhoaocare.com · Scaling and polishing, both jaws, grade I (lightest); grades II and III are 500.000 and 600.000 | |
Nha khoa Thùy Anh Hanoi 181 Yên Lãng, Đống Đa Eerdere waarnemingen (1)
| €13400.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| nhakhoathuyanh.com · Scaling and polishing, one line, unit not printed. From the clinic's own list headed BẢNG GIÁ NHA KHOA TỔNG QUÁT, TP HỒ CHÍ MINH; the head office address on the site is in Thái Nguyên, the Ho Chi Minh City branch is named on its news page | |
| Nha Khoa Đông Nam 411 Nguyễn Kiệm, Phường Đức Nhuận | €13400.000 ₫1 april 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| nhakhoadongnam.com · Scaling and polishing, both jaws (2 hàm), one line, no grades. The page says the list applies from 01/04/2026 and prints an empty Ưu đãi (offer) column next to the price | |
| Nha Khoa Apec 359C-359D Đỗ Xuân Hợp, Phường Phước Long B, Thủ Đức | €13400.000 ₫1 januari 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| nhakhoaapec.vn · Scaling plus polishing per case, grade 1; grade 2 is 500.000. From the clinic's PDF Bảng giá dịch vụ niêm yết, applicable from 01/01/2026 | |
| Platinum Dental 127 Nguyễn Cư Trinh, Phường Cầu Ông Lãnh, Quận 1 | €16500.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| platinumdentalvietnam.com · Scaling above the gum plus polishing, grade 1, both jaws, from the table Vệ sinh răng; a separate table prices scaling at 400.000 to 1.000.000 per grade | |
| Nha Khoa Kim Da Nang Nha Khoa Kim | €16500.000 ₫3 augustus 2026elders gemeld· één bron |
| kimdental.vn · Scaling for both jaws (2 hàm), one line. Price table updated 03/08/2026, footnote: the table applies in TPHCM | |
Nha khoa Minh Châu Hanoi 401 Vũ Tông Phan, phường Khương Đình Eerdere waarnemingen (1)
| €3.3100.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief |
| nhakhoaminhchau.com · Scaling grade 1 (lightest tartar), the base price; grade 2 is 200.000 and grade 3 300.000. Unit not printed beyond the grade. One chain wide list; its footer names the Thủ Đức branch in Ho Chi Minh City | |
Nha khoa Việt Smile Hanoi 229 Giáp Nhất, phường Thanh Xuân Eerdere waarnemingen (1)
| €6.6-€16200.000-500.000 ₫29 juni 2025prijs van de aanbieder· indicatief |
| nhakhoavietsmile.com · Range printed for scaling and polishing both jaws. Page dated 01/04/2024, updated 29/06/2025; read live on 2026-10-06. The page says the list excludes the best offer of the month (Giá trên chưa bao gồm ưu đãi tốt nhất của tháng), so a monthly promotion runs beside this standing list price. One chain wide list; the page names the Hồ Chí Minh branch in Quận 10 in its footer | |
| Nha Khoa Sài Gòn 172 Nguyễn Tri Phương, Phường An Đông | €8.2-€12250.000-350.000 ₫21 september 2026prijs van de aanbieder· indicatief |
| saigonnhakhoa.com · Scaling plus polishing, both jaws, a range printed on the line. The clinic's own page, posted 09/09/2026 and updated 21/09/2026, headed Giá tham khảo (reference price) | |
| Nha Khoa Triệu Thành Tâm 196 Nguyễn Thị Kiểu, Phường Tân Thới Hiệp, Quận 12 | €9.9-€16300.000-500.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief |
| nhakhoatrieuthanhtam.com · Scaling and polishing per session (1 Lần), a range printed on the line. The page heading says giá niêm yết (list price), no date printed | |
Meer tandarts prijzen in Ho Chi Minhstad
- Implantaatgedragen prothese, per kaak €3947 58% goedkoper
- Vaste metalen beugel: volledig traject €921 69% goedkoper
- Implantaatpakket (implantaat, opbouw en kroon) €424 86% goedkoper
- Implantaat met kroon, Koreaans merk €543 79% goedkoper
- Implantaat met kroon, Straumann €1118 56% goedkoper
- Onzichtbare beugel: volledig traject (Invisalign of gelijkwaardig) €3257
Ook goedkoper in Ho Chi Minhstad
Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.
Kapper, nagels en beautyhoud tot €5520 overTatoeage, hele sleeve, Tatoeage, halve sleeve
Kleding, leer en schoenenhoud tot €1678 overColbert (blazer), Maatpak: linnen
Bril en oogzorghoud tot €1634 overFakische IOL-operatie, Nastaarbehandeling met YAG-laser: één oog
Scans en endoscopiehoud tot €1221 overDarmonderzoek met biopsie, Darmonderzoek, zonder biopsie (nội soi đại trực tràng toàn bộ ống mềm)