cheaper abroad.

Totaal cholesterol prijs in Da Nang

HDL-C, LDL-C, triglyceriden

Totaal cholesterol, HDL-C, LDL-C, triglyceriden kost €3.2 in Da Nang, Vietnam, bij Phòng khám Chẩn đoán Medic Sài Gòn (19 september 2026). 3 aanbieders rekenen tussen €3.2 en €4.6. In Nederland kost het €65. Da Nang is 95% goedkoper, een verschil van €62.

3 aanbieders · mediaan €3.7 (112.000 ₫) · spreiding €3.2-€4.6 (98.000-140.000 ₫) · waargenomen 19 september 2026 · 3 bronnen · prijs van de aanbieder

Thuis · Nederland €65
In Da Nang €3.2 goedkoopst: Phòng khám Chẩn đoán Medic Sài Gòn
Verschil €62 95% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.

Hetzelfde item op andere bestemmingen

Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.

Bestemming Waargenomen Aanbieders Scheelt
Da Nang Phòng khám Chẩn đoán Medic Sài Gòn €3.2 98.000 ₫ 19 september 2026 3 hier het goedkoopst
Hanoi Trung tâm Bác sĩ gia đình Hà Nội €5.3 160.000 ₫ 5 oktober 2026 1 39% duurder
Boedapest GM Labor €5.9 2 150 Ft 5 september 2026 3 46% duurder
Bangkok Kin Rehabilitation & Homecare €15 ฿580 6 september 2026 3 79% duurder

Waar je het krijgt in Da Nang

Waar je het krijgt In Da Nang
Phòng khám Chẩn đoán Medic Sài Gòn 97 Hải Phòng, quận Hải Châu, Tp Đà Nẵng €3.298.000 ₫19 september 2026prijs van de aanbieder
phongkhammedic.com · Seller's own label: "Cholesterol + Triglyceride + HDL-Cholesterol + LDL-Cholesterol". Unit: per panel (4 tests). DERIVED TOTAL: four consecutive lines (rows 73-76) of the clinic's own 2025 price list, 21.000 + 21.000 + 28.000 + 28.000 = 98.000. All four verbatim lines are quoted. The list prices each analyte separately; there is no bundled lipid-panel line.
Medlatec Da Nang 21 Thái Văn Lung €4.6140.000 ₫19 september 2026prijs van de aanbieder
medlatec.vn · Seller's own label: "Cholesterol + HDL-Cholesterol + LDL-Cholesterol + Triglyceride". Unit: per panel (4 tests). Price taken from MEDLATEC's own service tariff filtered to Đà Nẵng province (the Province filter returns genuinely different amounts per province, e.g. Cholesterol is 35.000 in Đà Nẵng vs 30.000 in Hồ Chí Minh, so this is the Đà Nẵng rate, not a national list). DERIVED TOTAL: MEDLATEC prices the four lipid analytes as four separate tariff lines, not as one bundled panel; 35.000 x 4 = 140.000. Each of the four verbatim lines is quoted in the evidence field. Triglyceride comes from the 'Triglycerid' search, the other three from the 'cholesterol' search on the same Đà Nẵng tariff. No bundled 'bộ mỡ máu' line exists on the list.
Bệnh viện C Đà Nẵng 122 Hải Phòng, Hải Châu €3.7112.000 ₫19 september 2026prijs van de aanbieder· tarief openbaar ziekenhuis
bvcdn.org.vn · Seller's own label: "Định lượng Cholesterol toàn phần + HDL-C + LDL-C + Triglycerid (máu)". Unit: per panel (4 tests). PUBLIC TARIFF: this is Bệnh viện C Đà Nẵng's state-set price list published under Quyết định 1832 (file 'GIA-DV-THEO-QD-1832.xlsx', columns STT | TÊN DỊCH VỤ KỸ THUẬT | ĐƠN GIÁ). It is the regulated public-hospital rate, not the price a walk-in foreign visitor without Vietnamese health insurance is actually quoted at a private clinic. Treat as a floor, not a market price. DERIVED TOTAL: four separate tariff lines at 28.000 each = 112.000. All four verbatim lines quoted.

Meer bloedonderzoek en gezondheidscheck prijzen in Da Nang

Alle 53 bloedonderzoek en gezondheidscheck prijzen in Da Nang →

Ook goedkoper in Da Nang

Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.

Klopt een prijs hier niet? Zeg het.

Elke prijs op deze site hoort na te rekenen te zijn. Heb je er één nagekeken en klopt hij niet, dan is dat meer waard dan een compliment. We lezen elke melding en corrigeren of trekken de regel in als je gelijk hebt.

We bewaren wat je hier typt en verder niets: geen account, geen cookie, geen tracking. Laat het e-mailveld leeg en de melding is anoniem.