Totaal cholesterol prijs in Da Nang
HDL-C, LDL-C, triglyceriden
Totaal cholesterol, HDL-C, LDL-C, triglyceriden kost €3.2 in Da Nang, Vietnam, bij Phòng khám Chẩn đoán Medic Sài Gòn (19 september 2026). 3 aanbieders rekenen tussen €3.2 en €4.6. In Nederland kost het €65. Da Nang is 95% goedkoper, een verschil van €62.
3 aanbieders · mediaan €3.7 (112.000 ₫) · spreiding €3.2-€4.6 (98.000-140.000 ₫) · waargenomen 19 september 2026 · 3 bronnen · prijs van de aanbieder
Thuis · Nederland €65
Verschil €62 95% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.
Hetzelfde item op andere bestemmingen
Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.
| Bestemming | Waargenomen | Aanbieders | Scheelt |
|---|---|---|---|
| Da Nang Phòng khám Chẩn đoán Medic Sài Gòn | €3.2 98.000 ₫ 19 september 2026 | 3 | hier het goedkoopst |
| Hanoi Trung tâm Bác sĩ gia đình Hà Nội | €5.3 160.000 ₫ 5 oktober 2026 | 1 | 39% duurder |
| Boedapest GM Labor | €5.9 2 150 Ft 5 september 2026 | 3 | 46% duurder |
| Bangkok Kin Rehabilitation & Homecare | €15 ฿580 6 september 2026 | 3 | 79% duurder |
Waar je het krijgt in Da Nang
| Waar je het krijgt | In Da Nang |
|---|---|
| Phòng khám Chẩn đoán Medic Sài Gòn 97 Hải Phòng, quận Hải Châu, Tp Đà Nẵng | €3.298.000 ₫19 september 2026prijs van de aanbieder |
| phongkhammedic.com · Seller's own label: "Cholesterol + Triglyceride + HDL-Cholesterol + LDL-Cholesterol". Unit: per panel (4 tests). DERIVED TOTAL: four consecutive lines (rows 73-76) of the clinic's own 2025 price list, 21.000 + 21.000 + 28.000 + 28.000 = 98.000. All four verbatim lines are quoted. The list prices each analyte separately; there is no bundled lipid-panel line. | |
| Medlatec Da Nang 21 Thái Văn Lung | €4.6140.000 ₫19 september 2026prijs van de aanbieder |
| medlatec.vn · Seller's own label: "Cholesterol + HDL-Cholesterol + LDL-Cholesterol + Triglyceride". Unit: per panel (4 tests). Price taken from MEDLATEC's own service tariff filtered to Đà Nẵng province (the Province filter returns genuinely different amounts per province, e.g. Cholesterol is 35.000 in Đà Nẵng vs 30.000 in Hồ Chí Minh, so this is the Đà Nẵng rate, not a national list). DERIVED TOTAL: MEDLATEC prices the four lipid analytes as four separate tariff lines, not as one bundled panel; 35.000 x 4 = 140.000. Each of the four verbatim lines is quoted in the evidence field. Triglyceride comes from the 'Triglycerid' search, the other three from the 'cholesterol' search on the same Đà Nẵng tariff. No bundled 'bộ mỡ máu' line exists on the list. | |
| Bệnh viện C Đà Nẵng 122 Hải Phòng, Hải Châu | €3.7112.000 ₫19 september 2026prijs van de aanbieder· tarief openbaar ziekenhuis |
| bvcdn.org.vn · Seller's own label: "Định lượng Cholesterol toàn phần + HDL-C + LDL-C + Triglycerid (máu)". Unit: per panel (4 tests). PUBLIC TARIFF: this is Bệnh viện C Đà Nẵng's state-set price list published under Quyết định 1832 (file 'GIA-DV-THEO-QD-1832.xlsx', columns STT | TÊN DỊCH VỤ KỸ THUẬT | ĐƠN GIÁ). It is the regulated public-hospital rate, not the price a walk-in foreign visitor without Vietnamese health insurance is actually quoted at a private clinic. Treat as a floor, not a market price. DERIVED TOTAL: four separate tariff lines at 28.000 each = 112.000. All four verbatim lines quoted. | |
Meer bloedonderzoek en gezondheidscheck prijzen in Da Nang
- Gezondheidscheckpakket (consult, laboratorium, ECG, longfoto, buikecho) €66-€90 92% goedkoper
- Dobutamine stress-echo €79 93% goedkoper
- Premium gezondheidscheck €329 59% goedkoper
- Huidpriktest voor allergie €1.7 99% goedkoper
- Doppler-echo van het hart (Siêu âm doppler tim) €8.3
- Uitgebreide gezondheidscheck, mannen of vrouwen €230-€296 41% goedkoper
Alle 53 bloedonderzoek en gezondheidscheck prijzen in Da Nang →
Ook goedkoper in Da Nang
Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.
Tandartshoud tot €7053 overImplantaatgedragen prothese, per kaak, Vaste metalen beugel: volledig traject
Huid en dermatolooghoud tot €3516 overExcisie van een hoofdhuid- of halstumor boven 10 cm, Biopsie van lymfeklier, hals, zenuw en onderhuidse tumoren (sinh thiết hạch, cổ, thần kinh và các u dưới da)
Bril en oogzorghoud tot €2884 overFakische IOL-operatie, Refractieve lensvervanging: multifocale lens, per oog
Kleding, leer en schoenenhoud tot €1714 overColbert (blazer), Trouwpak (op maat)