ALT (GPT) prijs in Da Nang
AST (GOT)
ALT (GPT), AST (GOT) kost €1.4 in Da Nang, Vietnam, bij Phòng khám Chẩn đoán Medic Sài Gòn (19 september 2026). 3 aanbieders rekenen tussen €1.4 en €2.3. In Nederland kost het €25-€49. Da Nang is 96% goedkoper, een verschil van €24-€48.
3 aanbieders · mediaan €1.6 (50.000 ₫) · spreiding €1.4-€2.3 (42.000-70.000 ₫) · waargenomen 19 september 2026 · 3 bronnen · prijs van de aanbieder
Thuis · Nederland €25-€49 particulier
Verschil €24-€48 96% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.
Hetzelfde item op andere bestemmingen
Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.
Waar je het krijgt in Da Nang
| Waar je het krijgt | In Da Nang |
|---|---|
| Phòng khám Chẩn đoán Medic Sài Gòn 97 Hải Phòng, quận Hải Châu, Tp Đà Nẵng | €1.442.000 ₫19 september 2026prijs van de aanbieder |
| phongkhammedic.com · Seller's own label: "AST (SGOT) + ALT (SGPT)". Unit: per pair (2 tests). DERIVED TOTAL: rows 64-65 of the clinic's own 2025 price list, 21.000 x 2 = 42.000. Both verbatim lines quoted. The clinic writes SGOT/SGPT for the same enzymes our item calls GOT/GPT. | |
| Medlatec Da Nang 21 Thái Văn Lung | €2.370.000 ₫19 september 2026prijs van de aanbieder |
| medlatec.vn · Seller's own label: "ALT (GPT) + AST (GOT)". Unit: per pair (2 tests). Price taken from MEDLATEC's own service tariff filtered to Đà Nẵng province (the Province filter returns genuinely different amounts per province, e.g. Cholesterol is 35.000 in Đà Nẵng vs 30.000 in Hồ Chí Minh, so this is the Đà Nẵng rate, not a national list). DERIVED TOTAL: the two liver enzymes are two separate tariff lines at 35.000 each = 70.000. Both verbatim lines quoted; labels match our item exactly, including the GPT/GOT synonyms. | |
| Bệnh viện C Đà Nẵng 122 Hải Phòng, Hải Châu | €1.650.000 ₫19 september 2026prijs van de aanbieder· tarief openbaar ziekenhuis |
| bvcdn.org.vn · Seller's own label: "Đo hoạt độ ALT (GPT) + Đo hoạt độ AST (GOT)". Unit: per pair (2 tests). PUBLIC TARIFF: this is Bệnh viện C Đà Nẵng's state-set price list published under Quyết định 1832 (file 'GIA-DV-THEO-QD-1832.xlsx', columns STT | TÊN DỊCH VỤ KỸ THUẬT | ĐƠN GIÁ). It is the regulated public-hospital rate, not the price a walk-in foreign visitor without Vietnamese health insurance is actually quoted at a private clinic. Treat as a floor, not a market price. DERIVED TOTAL: two tariff lines at 25.000 each = 50.000. Both verbatim lines quoted. | |
Meer bloedonderzoek en gezondheidscheck prijzen in Da Nang
- Gezondheidscheckpakket (consult, laboratorium, ECG, longfoto, buikecho) €66-€90 92% goedkoper
- Dobutamine stress-echo €79 93% goedkoper
- Premium gezondheidscheck €329 59% goedkoper
- Huidpriktest voor allergie €1.7 99% goedkoper
- Doppler-echo van het hart (Siêu âm doppler tim) €8.3
- Uitgebreide gezondheidscheck, mannen of vrouwen €230-€296 41% goedkoper
Alle 53 bloedonderzoek en gezondheidscheck prijzen in Da Nang →
Ook goedkoper in Da Nang
Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.
Tandartshoud tot €7053 overImplantaatgedragen prothese, per kaak, Vaste metalen beugel: volledig traject
Huid en dermatolooghoud tot €3516 overExcisie van een hoofdhuid- of halstumor boven 10 cm, Biopsie van lymfeklier, hals, zenuw en onderhuidse tumoren (sinh thiết hạch, cổ, thần kinh và các u dưới da)
Bril en oogzorghoud tot €2884 overFakische IOL-operatie, Refractieve lensvervanging: multifocale lens, per oog
Kleding, leer en schoenenhoud tot €1714 overColbert (blazer), Trouwpak (op maat)