cheaper abroad.

ALT (GPT) prijs in Da Nang

AST (GOT)

ALT (GPT), AST (GOT) kost €1.4 in Da Nang, Vietnam, bij Phòng khám Chẩn đoán Medic Sài Gòn (19 september 2026). 3 aanbieders rekenen tussen €1.4 en €2.3. In Nederland kost het €25-€49. Da Nang is 96% goedkoper, een verschil van €24-€48.

3 aanbieders · mediaan €1.6 (50.000 ₫) · spreiding €1.4-€2.3 (42.000-70.000 ₫) · waargenomen 19 september 2026 · 3 bronnen · prijs van de aanbieder

Thuis · Nederland €25-€49 particulier
In Da Nang €1.4 goedkoopst: Phòng khám Chẩn đoán Medic Sài Gòn
Verschil €24-€48 96% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.

Hetzelfde item op andere bestemmingen

Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.

Bestemming Waargenomen Aanbieders Scheelt
Boedapest GM Labor €0.8 290 Ft 5 september 2026 4 hier het goedkoopst
Da Nang Phòng khám Chẩn đoán Medic Sài Gòn €1.4 42.000 ₫ 19 september 2026 3 42% duurder
Hanoi Trung tâm Bác sĩ gia đình Hà Nội €2.6 80.000 ₫ 5 oktober 2026 1 70% duurder

Waar je het krijgt in Da Nang

Waar je het krijgt In Da Nang
Phòng khám Chẩn đoán Medic Sài Gòn 97 Hải Phòng, quận Hải Châu, Tp Đà Nẵng €1.442.000 ₫19 september 2026prijs van de aanbieder
phongkhammedic.com · Seller's own label: "AST (SGOT) + ALT (SGPT)". Unit: per pair (2 tests). DERIVED TOTAL: rows 64-65 of the clinic's own 2025 price list, 21.000 x 2 = 42.000. Both verbatim lines quoted. The clinic writes SGOT/SGPT for the same enzymes our item calls GOT/GPT.
Medlatec Da Nang 21 Thái Văn Lung €2.370.000 ₫19 september 2026prijs van de aanbieder
medlatec.vn · Seller's own label: "ALT (GPT) + AST (GOT)". Unit: per pair (2 tests). Price taken from MEDLATEC's own service tariff filtered to Đà Nẵng province (the Province filter returns genuinely different amounts per province, e.g. Cholesterol is 35.000 in Đà Nẵng vs 30.000 in Hồ Chí Minh, so this is the Đà Nẵng rate, not a national list). DERIVED TOTAL: the two liver enzymes are two separate tariff lines at 35.000 each = 70.000. Both verbatim lines quoted; labels match our item exactly, including the GPT/GOT synonyms.
Bệnh viện C Đà Nẵng 122 Hải Phòng, Hải Châu €1.650.000 ₫19 september 2026prijs van de aanbieder· tarief openbaar ziekenhuis
bvcdn.org.vn · Seller's own label: "Đo hoạt độ ALT (GPT) + Đo hoạt độ AST (GOT)". Unit: per pair (2 tests). PUBLIC TARIFF: this is Bệnh viện C Đà Nẵng's state-set price list published under Quyết định 1832 (file 'GIA-DV-THEO-QD-1832.xlsx', columns STT | TÊN DỊCH VỤ KỸ THUẬT | ĐƠN GIÁ). It is the regulated public-hospital rate, not the price a walk-in foreign visitor without Vietnamese health insurance is actually quoted at a private clinic. Treat as a floor, not a market price. DERIVED TOTAL: two tariff lines at 25.000 each = 50.000. Both verbatim lines quoted.

Meer bloedonderzoek en gezondheidscheck prijzen in Da Nang

Alle 53 bloedonderzoek en gezondheidscheck prijzen in Da Nang →

Ook goedkoper in Da Nang

Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.

Klopt een prijs hier niet? Zeg het.

Elke prijs op deze site hoort na te rekenen te zijn. Heb je er één nagekeken en klopt hij niet, dan is dat meer waard dan een compliment. We lezen elke melding en corrigeren of trekken de regel in als je gelijk hebt.

We bewaren wat je hier typt en verder niets: geen account, geen cookie, geen tracking. Laat het e-mailveld leeg en de melding is anoniem.