cheaper abroad.

Consult gynaecoloog prijs in Ho Chi Minhstad

khám phụ khoa

Consult gynaecoloog (khám phụ khoa) kost €3.7 in Ho Chi Minhstad, Vietnam, bij Medlatec (6 oktober 2026). 3 aanbieders rekenen tussen €3.7 en €4.9. In Nederland kost het €159. Ho Chi Minhstad is 98% goedkoper, een verschil van €155.

3 aanbieders · mediaan €4.3 (130.000 ₫) · spreiding €3.7-€4.9 (112.000-150.000 ₫) · waargenomen 4 oktober 2025 tot 6 oktober 2026 · 3 bronnen · prijs van de aanbieder

Thuis · Nederland €159
In Ho Chi Minhstad €3.7 goedkoopst: Medlatec
Verschil €155 98% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.

Hetzelfde item op andere bestemmingen

Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.

Bestemming Waargenomen Aanbieders Scheelt
Ho Chi Minhstad Medlatec €3.7 112.000 ₫ 6 oktober 2026 3 hier het goedkoopst
Hanoi Trung tâm Bác sĩ gia đình Hà Nội €4.9 150.000 ₫ 5 oktober 2026 5 25% duurder
Da Nang Vinmec Da Nang €36 1.100.000 ₫ 4 november 2025 3 90% duurder
Tirana Dr. Eser Agar Albania Clinic €54 5.000 lekë 4 oktober 2026 1 93% duurder
Boedapest Árvai-Barta MED magánklinika €72 26 000 Ft 16 september 2026 13 95% duurder

Waar je het krijgt in Ho Chi Minhstad

Waar je het krijgt In Ho Chi Minhstad
Medlatec Da Nang Medlatec €3.7112.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
medlatec.vn · Base grade gynaecology and obstetrics specialist consultation (BS, ThS, BSCKI). Other grades on the same list: 265.000 and 334.000 for senior doctors, 223.000 outside hours. Medlatec own searchable price list with the Hồ Chí Minh province selected (the page's selected province is Hồ Chí Minh); the page says the list is for reference and the real price can differ with the date and programmes. Page prints no date, so the date is the day it was read. The first figure is the service price, the second column is the insurance price
Phòng khám Y Dược Sài Gòn 405-407 Đỗ Xuân Hợp, Phường Phước Long, Thủ Đức €4.3130.000 ₫1 januari 2026prijs van de aanbieder· één bron
benhvienyduocsaigon.com · Gynaecology consultation, same price as the clinic's other general consultations. The page is headed "Bảng giá dịch vụ y tế 2026" and says the prices apply from 01/01/2026, so that is the date used
Medic Medical Center 254 Hòa Hảo, Phường Vườn Lài €4.9150.000 ₫4 oktober 2025prijs van de aanbieder· één bron
medic.com.vn · Gynaecology specialist consultation (department CK Phụ khoa). List titled "Giá các dịch vụ có tại Medic (Cập nhật 04/10/2025)", so the date is the update date printed on the page, about a year before the day it was read

Meer vrouwengezondheid prijzen in Ho Chi Minhstad

Alle 32 vrouwengezondheid prijzen in Ho Chi Minhstad →

Ook goedkoper in Ho Chi Minhstad

Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.

Klopt een prijs hier niet? Zeg het.

Elke prijs op deze site hoort na te rekenen te zijn. Heb je er één nagekeken en klopt hij niet, dan is dat meer waard dan een compliment. We lezen elke melding en corrigeren of trekken de regel in als je gelijk hebt.

We bewaren wat je hier typt en verder niets: geen account, geen cookie, geen tracking. Laat het e-mailveld leeg en de melding is anoniem.