Griep prijs in Ho Chi Minhstad
Vaxigrip Tetra, Influvac Tetra
Griep (Vaxigrip Tetra, Influvac Tetra) kost €11 in Ho Chi Minhstad, Vietnam, bij Tiêm Chủng FPT Long Châu 379-381 Hai Bà Trưng (14 augustus 2026). 4 aanbieders rekenen tussen €11 en €12. In Nederland kost het €40. Ho Chi Minhstad is 73% goedkoper, een verschil van €29.
4 aanbieders · mediaan €12 (358.000 ₫) · spreiding €11-€12 (333.000-360.000 ₫) · waargenomen 1 juli 2026 tot 6 oktober 2026 · 4 bronnen · prijs van de aanbieder
Thuis · Nederland €40
Verschil €29 73% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.
Hetzelfde item op andere bestemmingen
Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.
| Bestemming | Waargenomen | Aanbieders | Scheelt |
|---|---|---|---|
| Da Nang Long Chau | €11 333.000 ₫ 14 augustus 2026 | 2 | hier het goedkoopst |
| Hanoi Tiêm Chủng FPT Long Châu 216 Thái Hà | €11 333.000 ₫ 14 augustus 2026 | 4 | - |
| Ho Chi Minhstad Tiêm Chủng FPT Long Châu 379-381 Hai Bà Trưng | €11 333.000 ₫ 14 augustus 2026 | 4 | - |
| Bangkok MedConsult Clinic | €13 ฿500 16 september 2026 | 2 | 16% duurder |
| Boedapest Pesti Magánorvosi Centrum | €36 12 990 Ft 16 september 2026 | 1 | 69% duurder |
Waar je het krijgt in Ho Chi Minhstad
| Waar je het krijgt | In Ho Chi Minhstad |
|---|---|
| Tiêm Chủng FPT Long Châu 379-381 Hai Bà Trưng 379-381 Hai Bà Trưng, Phường Xuân Hòa, Quận 3 | €11333.000 ₫14 augustus 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| tiemchunglongchau.com.vn · Influvac Tetra 0.5ml, one dose. Vaxigrip 0.5ml is listed at the same 333.000. Price per dose from the seller's own dated price article (14/08/2026) for the Long Châu vaccination centre system; the page says the list is for reference and can change, so confirm at the centre. Branch cited: Hai Bà Trưng | |
| VNVC Hai Bà Trưng 290 Hai Bà Trưng, Phường Tân Định, Quận 1 | €12356.000 ₫26 september 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| vnvc.vn · The page prints "Vaxigrip" without "Tetra"; one dose. Influvac (Netherlands) is listed at the same 356.000. Walk-in price per dose taken from the column headed "Giá ưu đãi tiêm lẻ (VNĐ/liều)"; the next column, "Giá đặt trước theo yêu cầu", is the higher reservation price and is not used. The page states the list applies across the whole VNVC system from 26/09/2026 until further notice. Branch cited: VNVC Hai Bà Trưng. Screening is free | |
| Bệnh viện Da Liễu TP.HCM 2 Nguyễn Thông, Phường Xuân Hòa (Quận 3 cũ) | €12360.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| bvdl.org.vn · Hospital's own price list (column 'Giá dịch vụ (VNĐ)', group 'Tiêm chủng Vắc xin'), listed as 'Gói tiêm Vắc xin' with the unit '1Dose' or 1's, so one dose; no promotion printed. The page prints no date, so the date is the day it was read. Influvac Tetra 0.5 ml, one of the two brands the item names; Vaxigrip Tetra is not listed | |
| Bệnh viện Nhân dân Gia Định 1 Nơ Trang Long, Phường Gia Định (Bình Thạnh) | €12360.000 ₫1 juli 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| bvndgiadinh.org.vn · Hospital's own dated price list ('BẢNG GIÁ TIÊM CHỦNG', posted 01/07/2026, column 'BẢNG GIÁ (VNĐ)'); the list prints no unit, read as one dose per line because the adult and child hepatitis B lines are priced apart; no promotion printed. Same list for the main site (01 Nơ Trang Long) and vaccination room 2 (125 Lê Lợi, Quận 1). Both brands the item names are listed at the same price, 360.000 each (GC-Flu 350.000 is a third brand and is not used) | |
Meer vaccinatie prijzen in Ho Chi Minhstad
- Rabiës pre-expositie, per dosis (Verorab) €17 81% goedkoper
- Buiktyfus (Typhim Vi) €13 74% goedkoper
- Hepatitis A plus B (Twinrix), per dosis €20 73% goedkoper
- Hepatitis B, per dosis €6.6 87% goedkoper
- HPV (Gardasil 9), per dosis €92 39% goedkoper
- Dengue (Qdenga), per dosis €37 72% goedkoper
Ook goedkoper in Ho Chi Minhstad
Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.
Tandartshoud tot €7053 overImplantaatgedragen prothese, per kaak, Vaste metalen beugel: volledig traject
Kapper, nagels en beautyhoud tot €5520 overTatoeage, hele sleeve, Tatoeage, halve sleeve
Kleding, leer en schoenenhoud tot €1678 overColbert (blazer), Maatpak: linnen
Bril en oogzorghoud tot €1634 overFakische IOL-operatie, Nastaarbehandeling met YAG-laser: één oog