cheaper abroad.

Toetsenbord vervangen prijs in Ho Chi Minhstad

Windows laptop

Toetsenbord vervangen, Windows laptop kost €9.5 in Ho Chi Minhstad, Vietnam, bij MrLaptop (6 oktober 2026). 3 aanbieders rekenen tussen €9.5 en €20. In Nederland kost het €79-€129. Ho Chi Minhstad is 91% goedkoper, een verschil van €69-€119.

3 aanbieders · mediaan €16 (490.000 ₫) · spreiding €9.5-€20 (290.000-600.000 ₫) · waargenomen 6 oktober 2026 · 3 bronnen · prijs van de aanbieder

Thuis · Nederland €79-€129 particulier
In Ho Chi Minhstad €9.5 goedkoopst: MrLaptop
Verschil €69-€119 91% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.

Hetzelfde item op andere bestemmingen

Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.

Bestemming Waargenomen Aanbieders Scheelt
Da Nang Trâm Anh €6.6 200.000 ₫ 17 september 2026 2 hier het goedkoopst
Ho Chi Minhstad MrLaptop €9.5 290.000 ₫ 6 oktober 2026 3 31% duurder
Hanoi Viện Di Động €16 490.000 ₫ 5 oktober 2026 2 59% duurder

Waar je het krijgt in Ho Chi Minhstad

Waar je het krijgt In Ho Chi Minhstad
MrLaptop 642 đường 3/2, Phường 14, Quận 10 €9.5290.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
mrlaptop.vn · Keyboard for a Dell Inspiron 15 (4000 series), 12 months warranty. The page says common keyboards cost 250K to 390K with fitting included ('Đã có công thay'); most Dell lines on the table are 290,000. A basic fault repair is priced separately and not taken
Viện Di Động Da Nang 60 Hàm Nghi
Eerdere waarnemingen (1)
  • €16 · 5 oktober 2026 · Keyboard replacement for one named model, HP Pavilion 15-AY078TU, the cheapest priced row on the page (Asus Vivobook X415EA 500,000, Acer Swift 3 550,000; other models 'Liên hệ'). 1 to 3 hours, 6 months warranty
€16490.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
viendidong.com · Keyboard replacement for one named model, HP Pavilion 15-AY078TU, 1 to 3 hours, 6 months warranty, labour included per the page. Only three models carry a price (Asus Vivobook X415EA 500,000, Acer Swift 3 550,000), the other rows print 'Liên hệ'
FASTCARE 593 Lê Hồng Phong, Phường Vườn Lài, Quận 10 €20600.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron
fastcare.vn · Keyboard replacement for one named model, Dell Vostro 5490 (2019), a card without a struck price. Other Windows cards run from 600.000 to 1.000.000 (Vostro 5471 prints a promotion to 350.000, not taken). The page does not say outright that labour is included. 6 to 12 months warranty

Meer telefoon- en laptopreparatie prijzen in Ho Chi Minhstad

Alle 70 telefoon- en laptopreparatie prijzen in Ho Chi Minhstad →

Ook goedkoper in Ho Chi Minhstad

Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.

Klopt een prijs hier niet? Zeg het.

Elke prijs op deze site hoort na te rekenen te zijn. Heb je er één nagekeken en klopt hij niet, dan is dat meer waard dan een compliment. We lezen elke melding en corrigeren of trekken de regel in als je gelijk hebt.

We bewaren wat je hier typt en verder niets: geen account, geen cookie, geen tracking. Laat het e-mailveld leeg en de melding is anoniem.