Specialistenconsult prijs in Ho Chi Minhstad
Specialistenconsult kost €13 in Ho Chi Minhstad, Vietnam, bij Bệnh viện Tai Mũi Họng Sài Gòn (6 oktober 2026). 3 aanbieders rekenen tussen €13 en €20. In Nederland kost het €159. Ho Chi Minhstad is 92% goedkoper, een verschil van €146.
3 aanbieders · mediaan €16 (500.000 ₫) · spreiding €13-€20 (400.000-600.000 ₫) · waargenomen 6 oktober 2026 · 3 bronnen · prijs van de aanbieder
Thuis · Nederland €159
Verschil €146 92% goedkoper
Kies het en het telt mee in je reistotaal.
Hetzelfde item op andere bestemmingen
Eén catalogus, dus hetzelfde item is op elke bestemming op deze site op te zoeken.
| Bestemming | Waargenomen | Aanbieders | Scheelt |
|---|---|---|---|
| Da Nang Bệnh viện C Đà Nẵng | €1.7 50.600 ₫ augustus 2025 | 2 | hier het goedkoopst |
| Ho Chi Minhstad Bệnh viện Tai Mũi Họng Sài Gòn | €13 400.000 ₫ 6 oktober 2026 | 3 | 87% duurder |
| Bangkok Pain Away Clinic | €16-€26 ฿600-1,000 6 september 2026 | 1 | 89% duurder |
| Hanoi Bệnh viện Đa khoa Quốc tế Vinmec Times City | €23 690.000 ₫ 5 oktober 2026 | 3 | 93% duurder |
| Boedapest Budapesti Mozgásszervi Magánklinika | €80 29 000 Ft 16 september 2026 | 17 | 98% duurder |
Waar je het krijgt in Ho Chi Minhstad
| Waar je het krijgt | In Ho Chi Minhstad |
|---|---|
| Bệnh viện Tai Mũi Họng Sài Gòn 1-3 Trịnh Văn Cấn, Phường Bến Thành (Quận 1) | €13400.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| taimuihongsg.com · Price page "Bảng giá dịch vụ" with effective date 01-01-2025. Line "Khám chuyên khoa Sản / Nhi / Tim mạch / Tai mũi họng", one specialist visit; other specialties (internal, endocrine, neurology, urology, GI, dermatology, eye) are 350.000 | |
| Hoàn Mỹ Gold PXL 245 Phan Xích Long, Phường Cầu Kiệu (Phú Nhuận) | €20600.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· één bron |
| PDF · Hoàn Mỹ Gold PXL price list titled DANH MỤC DỊCH VỤ ĐƠN GIÁ VIP, applies from 01/07/2026, column Giá dịch vụ, group Thủ Thuật. Line "Khám Tim Mạch" (cardiology visit); every specialty line in the group is 600.000 | |
| Bệnh viện Nhân dân Gia Định 1 Nơ Trang Long, Phường Gia Định (Bình Thạnh) | €16500.000 ₫6 oktober 2026prijs van de aanbieder· indicatief |
| PDF · Hospital price list "Bảng giá dịch vụ khám chữa bệnh theo yêu cầu từ 01/01/2025" (on-demand service area). Line 5 "Khám chuyên gia" (expert visit), per visit; the ordinary service-area visit is 180.000 | |
Meer fysiotherapie en doktersbezoek prijzen in Ho Chi Minhstad
- KNO-consult €6.6 97% goedkoper
- KNO-endoscopie (nội soi tai mũi họng) €6.6 95% goedkoper
- Manipulatie van nek of onderrug €13 78% goedkoper
- Infrarood €1.4
- Paraffine €1.5
- Iontoforese €1.6
Alle 19 fysiotherapie en doktersbezoek prijzen in Ho Chi Minhstad →
Ook goedkoper in Ho Chi Minhstad
Andere categorieën waar het verschil met thuis het grootst is.
Tandartshoud tot €7053 overImplantaatgedragen prothese, per kaak, Vaste metalen beugel: volledig traject
Kapper, nagels en beautyhoud tot €5520 overTatoeage, hele sleeve, Tatoeage, halve sleeve
Kleding, leer en schoenenhoud tot €1678 overColbert (blazer), Maatpak: linnen
Bril en oogzorghoud tot €1634 overFakische IOL-operatie, Nastaarbehandeling met YAG-laser: één oog